עמוד ראשי

יועץ פיננסי

למה בכלל צריך יועץ פיננסי? רבים לא יזדקקו ליותר מדי רמזים כדי לענות על שאלה זו: בעידן הנוכחי, התנהלות כלכלית הפכה להיות אתגר של ממש. עם יוקר המחייה ההולך ועולה מדי שנה, אין זה מפליא כי רבים מסתבכים עם ההוצאות השוטפות ועם היכולת לנהל את חשבון הבנק בצורה בריאה ומיטיבה.

יועץ פיננסי

האחרים, אשר כן מאמינים שאין צורך בשירותים מקצועיים של יועץ פיננסי, קרוב לוודאי מתבססים על התפיסה כי יועצים פיננסים הם נותני שירותים הדרושים בעיקר לבעלי עסקים וחברות. אבל בינינו? כל אחד זקוק לעזרה מדי פעם.

באילו תחומים יכול לייעץ לכם היועץ הפיננסי?

יועץ פיננסי הוא כל אדם בעל הכשרה רלוונטית, אשר למד את התחום ומתמצא בו, ויכול לתת מהידע הרב שלו ולסייע לאנשים מן השורה להגדיל את הנטו שלהם. במילים אחרות, מה שיועץ פיננסי עושה הוא בעצם "קסמים", כי הוא מגלה לאן נעלמים לכם מדי חודשים אלפי שקלים שלא צפיתם, מגדיל את ההכנסה שלכם באמצעות מיצוי זכויותיכם, מגלה כיצד אתם יכולים להשתפר משמעותית בהתנהלות שלכם והופך את החיים להרבה, הרבה יותר קלים לניהול.

באמצעות תכנית ברורה, היועץ הפיננסי יסייע לכם להגיע למצב שאפילו לא דמיינתם שאפשר להגיע אליו, ובזמן קצר יחסית. זאת, גם ללא הרבה מאמץ. איך זה אפשרי? הודות לידע ולניסיון של היועץ הפיננסי אתם יודעים בדיוק מה לעשות, ובשל העובדה כי אתם מקבלים ליווי, תחושו בזריקת המוטיבציה שהליווי המקצועי נותן. בתוך זמן קצר הפעולות שלכם גם תשפענה על מצב הבנק שלכם ומיד לאחר מכן גם על ההערכה העצמית שלכם.

תהליך הייעוץ הפיננסי

למרות שרבים מאיתנו היו רוצים למצוא תרופת פלא, תהליך השיפור של ההתנהלות הפיננסית לא מתרחש בן לילה ומצריך עבודה במספר שלבים הדרגתיים:

  1. אבחון - בשלב הראשון תעברו אבחון מקצועי הכולל מיפוי של כל ההכנסות הקיימות, חסכונות באם ישנם, נכסים קיימים. מצד שני, ימופו כל החובות שלכם, הלוואות אם אלו קיימות ולמעשה, כל אלמנט המשפיע בצורה זו או אחרת על המפה הכלכלית השלמה, ונעלם מעיניכם בשל סיבות שונות.
  2. בניית תכנית – השלב השני הוא שלב בניית תכנית. בשלב זה היועץ בונה עבורכם תכנית ייעודית המאפשרת לכם לצמצם, לאט לאט, את ההוצאות המיותרות ולהגדיל את ההכנסות, תוך חשיפת כל ה"נקודות העיוורות", שאליהן אינכם ערים בשל ההרגלים השוטפים.
  3. ליווי – באמצעות התכנית תוכלו להשתלב אט אט במסגרת חיים ותפקוד המתאימה יותר לאיכות החיים שאותה אתם מבקשים לעצמכם.

באופן זה תוכלו אט אט ובצעדים מתונים להגיע ליעדים הרצויים מבחינה כלכלית, לשפר את התמונה הכללית ולהגשים חלומות. למידע נוסף גלשו לאתר מומלץ בקישור הזה.


עמוד ראשי