אני ממליצה על אחסון אתרים עם Hostaga

Hostaga.Com היא החברה בה אני מאחסנת את כל אתרי.

אני לקוחה כבר מעל שנה - החל מנובמבר 2005.

יש מספר סיבות בגללן אני מרוצה, וממליצה לכם לנסות - אך חשוב לי לפני כן לציין שהקישור הוא קישור ממומן, לכן אם תלחצו על הקישור ותרכשו חבילת אחסון, אקבל תשלום על כך.

 

  • חבילות סטנדרטיות לבעלי אתרים כיום: למי שמעוניין לכתוב בלוג בעזרת וורדפרס, או להשתמש במערכות ניהול התוכן הנפוצות כמו ג’ומלה, אופה האתרים ועוד. חבילת האחסון הבסיסית תספק לכם את כל הכלים שתצטרכו: מסדי נתונים (רבים, ולא רק אחד) מסוג MySql, ניהול SQL בעזרת PHPmyadmin וממשק הניהול הסטנדרטי של שירות האחסון Cpanel.
  • תמיכה אישית ומקצועית, ואפילו קהילת לקוחות בפורומים: יש דרכים רבות לקבל עזרה במידת הצורך. ניתן לפתוח קריאה באימייל,  בעזרת מערכת הקריאות, בעזרת צ’אט אונליין - כאשר צוות התמיכה מחובר, בטלפון (אולי למי שמשלם ל-Skype Out) והכי חשוב - בפורומים הפעילים של קהילת הלקוחות. גם אני לוקחת חלק בפורומים ותוכלו למצוא אותי שם.
  • מדובר על צוות מקצועי של אנשים שעזרו לי גם עם הבקשות המוזרות ביותר שהיו לי, עבור התקנות כאלה ואחרות. הם ידעו לענות על כל השאלות, לעדכן ולשנות את כל מה שביקשתי ופתרו לי מס’ בעיות שנתקלתי בהן עם וורדפרס.
  • ניתן לבחור את תדירות התשלום: ניתן לשלם עבור שנה מראש, עבור שישה חודשים מראש, ובחבילות מסויימות אפילו מדי שלושה חודשים או מדי חודש.
  • ניתן לשלם בעזרת PayPal, ובעייני זהו פרט חשוב. איני משלמת ללא PayPal, מסיבות אבטחה כאלו ואחרות.
  • גיבויים יומיומיים של חברת האחסון לקבצים ולמסדי הנתונים הנתונים שלכם. בעבר, שיחזרו לי במקרי חירום מסדי נתונים ללא תשלום (לא יודעת להגיד אם מדובר על מדיניות, אך אני יודעת גם שאיני היחידה).